אחסון דרופל (Drupal Hosting) – איזו חברה הכי טובה לאחסון אתרי דרופל ?

אם החלטת על הקמת אתר האינטרנט שלך באמצעות מערכת דרופל (DRUPAL) – עשית בהחלט בחירה נכונה, וכעת כל שנותר לך הוא לבחור חבילת אחסון אתר דרופל איכותית שתספק לך פעילות רציפה, תקינה וניצול מלא של כל יתרונות המערכת.

מדריך השוואת חבילות האחסון OnFree ערך עבורך השוואה בין חבילות אחסון אתרי דרופל שונות במטרה לעזור לך לבחור בחבילת אחסון איכותית ויעילה לצרכים שלך. ההשוואה כללה חוות דעת של גולשים, ניסיון בדיקה אישי, זמני גישה לשרתים, עלויות אחסון ופרמטרים נוספים ששוקללו כולם למסקנות סופיות.

על פי הבדיקות שלנו אלו הן חבילות אחסון אתרי דרופל (DRUPAL HOSTING) המומלצות:

מהי מערכת דרופל (DRUPAL)?

מערכת דרופל (DRUPAL) נחשבת מערכת ניהול תוכן (ניהול אתרים) הדומה במהותה למערכות ניהול תוכן מקבילות ונפוצות מעט יותר דוגמת וורדפרס (WORDPRESS) או ג'ומלה (JOOMLA), אם כי למעשה ההשוואה מעליבה מעט עבור מערכת דרופל.

מערכת דרופל מיועדת יותר עבור אתרים חזקים ומאובטחים עם קצב גלישה או תנועת גולשים גבוהה, בעוד שתי האופציות המקבילות מיועדות יותר עבור ניהול בלוגים או אתרים בהיקף קטן עד בינוני.

מדוע יש צורך באחסון דרופל (DRUPAL HOSTING)?

מערכת דרופל דורשת תנאי מינימום לאחסון תקין של המערכת על גבי שרתי האחסון בדיוק כמו שדורשות כל מערכות ניהול התוכן האחרות. הדרישה הבסיסית היא לשרת לינוקס על בסיס APACHE, מסד נתונים מבוסס MYSQL ושפת קוד PHP.

ניתן לבצע התקנה של מערכת זו על גבי שרתים מסוגים אחרים (שרתי Windows) אך התאימות המיטבית שלה היא עם שרתי לינוקס ובקונפיגורציה שתיארנו. על בסיס קונפיגורציה זו, מערכת דרופל תעבוד הכי טוב ולאורך זמן.

בדרך כלל, חברות אחסון אתרים אשר מציעות חבילות אחסון המותאמות למערכת דרופל מאפשרות התקנה אוטומטית של המערכת על גבי השרת, כך שכל שתצטרכו לעשות הוא לעקוב אחר ההוראות ובמספר הקלקות והקלדת פרטים הכרחיים (שם מנהל, סיסמא וכדומה) המערכת תותקן בתוך דקות בחשבון האחסון ותהיה מוכנה לעבודה.

כל חברות האחסון שציינו כמומלצות, מספקות שירות התקנה אוטומטי למערכת הניהול של דרופל באמצעות ממשק הניהול הקיים בהם (CPANEL, DIRECT ADMIN ואחרים).

אילו יתרונות וחסרונות יש באחסון דרופל (DRUPAL HOSTING)?

לפני בחירה במערכת דרופל כמערכת ניהול התוכן שלכם, מומלץ לראות מהם היתרונות והחסרונות של מערכת זו לעומת מערכות ניהול תוכן דומות.

יתרונות אחסון אתר דרופל (DRUPAL HOSTING)

  • דרופל נחשבת מזה שנים כמערכת הניהול המתקדמת, המאובטחת והחזקה ביותר.
  • דרופל מבוססת קוד פתוח וכל העת מתחדשת ומותאמת לצרכי השוק והדרישות שלו.
  • דרופל ניתנת להתקנה מהירה "בלחיצת כפתור" ופותרת את הצורך בהתקנה ידנית.
  • דרופל מאפשרת התאמה של כל אתר לצרכים שלך ולעיצוב המתאים לך.
  • דרופל מספקת אפשרות של הוספת מודולים המשדרגים את המערכת והאתר שלך.

חסרונות אחסון אתר דרופל (DRUPAL HOSTING)

  • דרופל מורכבת ומסובכת יחסית לניהול והפעלה עבור המשתמש "הרגיל".
  • דרופל דורשת יכולות פיתוח ב- PHP לצרכים שונים ולכן תאלץ אותך לשכור איש מקצוע (במידה ואינך יודע לתכנת באמצעות PHP).
  • מודולים רבים בדרופל מסובכים להתקנה וייתכן ותזדקקו לשכירת איש מקצוע אשר יבצע עבורך את השינויים הנדרשים באתר.
  • לעתים עדכוני גירסא משמעותיים של דרופל משבשים את פעילותם של מודולים שונים ולכן תהליך השדרוג הוא מורכב הרבה יותר ממערכות דומות (וורדפרס או ג'ומלה).

לסיכום, דרופל הינה מערכת ניהול מצויינת אך מורכבת. במידה ואין לכם ידע נרחב בתכנות PHP, סביר שמערכת זו אינה עבורכם, אלא אם אתם מעוניינים לשכור איש מקצוע לשם התאמת המערכת לצרכים שלכם.

במידה ואתם מעוניינים לבנות אתר חזק על גבי מערכת דרופל, כל חברות אחסון האתרים שציינו כמומלצות יאפשרו לכם התקנה מהירה ואוטומטית ועמידה בדרישות המערכת.