אחסון מג'נטו (Magento Hosting) – איזו חברה הכי טובה לאחסון אתרי מג'נטו?

כיום, קיימות מספר מערכות ניהול תוכן (CMS) לאתרי אינטרנט כאשר מג'נטו (Magento) היא אחת המובילות שבהן לפיתוח חנויות וירטואליות באינטרנט. מג'נטו (Magento) היא מערכת קוד פתוח הכתובה בשפת PHP ובעלת מגוון רחב של פונקציות שימושיות המאפשרות ניהול מלאי, מכירת מוצרים, הפקת דוחות פעילות, מיסוי, ניהול משלוחים ועוד.

מג'נטו (Magento) מיועדת לניהול חנויות אונליין ולכן חשוב מאוד לבחור חברת אחסון אתרים אמינה, יציבה ובטוחה אשר מציעה חבילות אחסון מותאמות למערכת מג'נטו (Magento Hosting). על מנת שתוכל לבצע את הבחירה הנכונה עבורך, על פי המחקר שלנו, החברות המומלצות ביותר לאחסון אתרי מג'נטו (Magento Hosting) הן:

מערכת מג'נטו (Magento) – המערכת המובילה בעולם לניהול חנויות וירטואליות

בשנים האחרונות, מערכת מג'נטו (Magento) מיצבה את עצמה כמערכת המובילה בעולם לניהול חנויות וירטואליות. למרות שניתן להקים חנויות וירטואליות עם מערכות כמו וורדפרס (WordPress), ג'ומלה (Joomla) או דרופל (Drupal) – מערכת מג'נטו (Magento) נחשבת בידי מפתחי האתרים כמערכת האמינה ביותר בתחום זה.

מג'נטו (Magento) מעניקה למשתמשים בה את התכונות הבאות:

  • ערכות עיצוב – בדומה למערכות ניהול תוכן רבות, ניתן להלביש על מערכת מג'נטו (Magento) ערכות עיצוב מוכנות או להתאים תבנית עיצוב אישית לאתר ספציפי.
  • ניהול חנות מלא – מערכת מג'נטו (Magento) כוללת את כל האלמנטים הדרושים לניהול חנות וירטואלית ברמה הגבוהה ביותר. כמו כן, במידת הצורך ניתן להתקין תוספים (Plugins) אשר משדרגים את היכולות הבסיסיות של המערכת או פותרים בעיות בהן נתקל מנהל החנות.
  • קידום בגוגל – כתוצאה ממבנה הקוד במערכת מג'נטו (Magento) היא זוכה לדירוגים ואינדוקסים מהירים בגוגל (ושאר מנועי החיפוש). קידום אתרים בגוגל הוא נושא קריטי ומשמעותי עבור כל מי שמעוניין שעוד ועוד לקוחות יחשפו וירכשו בחנות הוירטואלית שלו.
  • שיתוף מוצרים – מערכת מג'נטו (Magento) מאפשרת לשתף ולנהל את מוצרי החנות הוירטואלית באתרי מסחר ו – Marketplaces כמו eBay, Amazon וכדומה.

מדוע חשוב לרכוש חבילת אחסון מותאמת לאחסון מג'נטו (Magento Hosting)?

בדומה למערכות ניהול תוכן אחרות, מפתחי מג'נטו (Magento) הציבו דרישות מינימליות לחברות האחסון על מנת להבטיח שמערכת תעבוד בצורה רציפה, מאובטחת ותקינה לאורך זמן.

חברת אחסון אתרים מומלצת לאחסון אתרי מג'נטו (Magento) צריכה לעמוד בדרישות הבאות:

  • שרת Apache – אתרי מג'נטו (Magento) מופעלים בצורה אידיאלית על שרתי Apache מגרסה 2 ומעלה.
  • מערכת הפעלה – מג'נטו מבוססת על קוד PHP ומסד נתונים מסוג MySQL. שני אלו עובדים בצורה הטובה ביותר על שרתי לינוקס (Linux x86-64).
  • תוספי PHP – אתרי מג'נטו (Magento) זקוקים ל – PHP בגרסה 5.4 ומעלה. כמו כן, ישנה עדיפות לחברות אחסון אשר משלבות בשרתים שלהם תוספי PHP אשר מותאמים למג'נטו (Magento), דוגמת: GD, DOM, CURL, SOAP, suPHP HASH, MCRYPT ועוד.
  • מסד נתונים MySQL – מסוג MySQL גרסה 5.6 ומעלה (Oracle או Percona).
  • הצפנת SSL – אתרי מג'נטו (Magento) מבוססים על מסחר וירטואלי ולכן מומלץ לרכוש תעודת SSL אשר תבטיח שימוש וסליקה מאובטחת של כרטיסי אשראי.

לסיכום, אחסון אתרי מג'נטו (Magento) יכול להתבצע על שרתים רבים אשר עומדים בתנאי הסף של מערכת ניהול התוכן. עם זאת, מומלץ לבחור חברת אחסון אשר מתמחה באחסון אתרי מג'נטו (Magento) ומתאימה את השרתים שלה למערכת זו – כל חברות האחסון המוצגות למעלה עומדות בתנאי הסף ואף עוברות אותן בהצלחה מרובה.