בדיקת בעלות דומיין – של מי הדומיין הזה ?

אחת האפשרויות היותר חביבות על בעלי דומיינים ברשת האינטרנט היא חיפוש פרטי בעלות על דומיינים שונים מסיבות כאלו ואחרות.

על מנת לעזור לך לקבל מידע אודות בעליו של דומיין כלשהו, דומיין בעל סיומת ישראלית או סיומת בינלאומית, פיתחנו עבורך מנוע חיפוש בו ניתן להקליד את שם הדומיין ולקבל מידע אודות הבעלים שלו:

[domain-search]

מדוע יש צורך לבדוק בעלות על דומיין?

איתור פרטי בעלות על דומיין חשובים מסיבות שונות, כאשר לכל אחד הסיבות שלו. אלו הן חלק מהסיבות המרכזיות:

  1. בדיקת בעלות אישית – בדרך זו ניתן לבדוק כי אכן הדומיין רשום כראוי על שמכם ואינו רשום על שם חברת בניית האתרים שרכשה אותו עבורכם או על שם רשם הדומיינים שדרכו נקנה הדומיין.
  2. פרטים חיוניים – הבדיקה מפרטת את הוותק של הדומיין, התקופה בה הוא עדיין בבעלות אותו גורם, האם הוא נעול למעבר רשם אחר ופרטים רלוונטים נוספים.
  3. יצירת קשר – לעיתים מטרת הבדיקה היא ליצור קשר עם הבעלים של הדומיין על מנת להציע רכישה של הדומיין ממנו, הצעה לשיתוף פעולה עיסקי, איתור שלו לשם תביעה על פגיעה כזו או אחרת בכם או באתר שלכם ועוד כהנה וכהנה סיבות שונות.

האם כל הפרטים גלויים בעת בדיקת בעלות דומיין?

שירות בדיקת בעלות על דומיין אינו מבטיח קבלת מידע עבור כל דומיין שקיים. הסיבה לכך היא שדומיינים בעלי סיומת בינלאומית ניתנים להסתרה על ידי מרבית הרשמים תמורת עלות סימלית מדי שנה וכך הפרטים שלהם אינם גלויים למחפשים אחריהם, כל אחד וסיבותיו הוא.

דומיינים בעלי סיומת ישראלית הם תמיד גלויים וכל המידע הרלוונטי מופיע בהם כולל מייל, כתובת פיזית וטלפון שנמסרו על ידי בעל הדומיין בעת הרישום של הדומיין.