חיפוש דומיין ישראלי \ חיפוש דומיין בינלאומי

אם אתם בתחילת הדרך שלכם לנוכחות באינטרנט ואתם בשלב הראשוני של עבודה על אתר אינטרנט משלכם, רישום דומיין על שמכם הוא השלב הראשון שעליכם לעשות.

ICANN – אירגון התקינה העולמי, הינו האירגון האחראי על ניהול רישום דומיינים בעולם ומבטיח כי לכל דומיין יהיה בעלים אחד ויחיד בכל רגע נתון, כך שלא ניתן לרשום דומיין כלשהו עבור שני אנשים שונים. בדרך זו, של "כל הקודם זוכה" מובטח כי אם תערכו רישום של דומיין על שמכם, הוא יהיה רק שלכם כל עוד אתם רשומים כבעליו.

חיפוש דומיינים במנוע חיפוש ייעודי

על מנת שתוכלו לערוך רישום של דומיין תחת שמכם, עליכם לבדוק אם הדומיין עליו חשבתם פנוי לרישום. כדי להקל עליכם, פיתחנו מנוע חיפוש דומיינים המחובר ישירות אל מאגר הדומיינים של ICANN. החיפוש יאפשר לכם לקבל תשובה מהירה אם הדומיין שאתם חושקים בו פנוי או לא.

כל שעליכם לעשות הוא להקליד את הדומיין בצירוף הסיומת הרצויה, סיומת ישראלית (.co.il או org.il) או סיומת בינלאומית (.com , .info וכדומה ), ותקבלו במהרה תשובה מדוייקת לכך:

[domain-search]

הדומיין שרצית אינו פנוי?

חיפוש דומיין פנוי אינו משימה קלה. אם חיפשת דומיין שחלמת עליו ומצאת כי הוא פנוי – מהר לרכוש אותו. חשוב לדעת כי מרבית הדומיינים, ובטח הטובים שבהם תפוסים כבר מזמן, ולכן סביר להניח שהדומיין שחלמת עליו תפוס ואינו פנוי לרישום. למעשה, בכל חודש נרשמים מעל 600 אלף דומיינים חדשים בעולם – תחרות לא קלה בכלל…

לשם חיפוש, מציאת ורישום דומיין פנוי, מומלץ ליישם את הטיפים הבאים :

  • מילים נירדפות – אם יש משמעות לדומיין שחיפשת, חפש מילים נרדפות שלו. במקום DENTIST חפש DENTAL SURGEON וכדומה.
  • יחיד \ רבים – לעתים אפשרי ששינוי בין יחיד לרבים יעשה את העבודה. במקום DOGTRAINER נסו DOGSTRAINER.
  • הוספת מילה – במקרים רבים, אפשרי להוסיף מילה נלוות לפני או אחרי הביטוי עליו חשבתם. במקום LOCKSMITH אפשרי RONEN LOCKSMITH או LOCKSMITH HAIFA.

לסיכום, דומיין טוב שווה הרבה מאוד הן מבחינה מיתוגית והן מבחינת רמת הזכירות שלו אצל לקוחות ו\או גולשים פוטנציאליים. ההמלצה שלנו היא שאם מצאת דומיין טוב – רכוש אותו במהרה, עוד היום !