שירותי אחסון בענן (Cloud Hosting)

שירותי אחסון בענן (Cloud Hosting) נחשבים לדרך המתקדמת, הגמישה והמשתלמת ביותר לאחסן קבצים מסוגים שונים (מסמכים, תמונות, וידאו, מוסיקה ואחרים).

לפי מחקרים אחרונים, כ – 95% מהקבצים שברשותינו אינם נדרשים לשימוש יומיומי ואין צורך שיתפסו שטח אחסון רב על אמצעי המחשוב. שירותי אחסון בענן מאפשרים לך לאחסן קבצים אשר תופסים שטח רב על המחשב האישי, העסקי או מכשירי המובייל השונים שברשותך. כמו כן, שירותי מחשוב ענן מאפשרים לבצע גיבוי מלא לקבצים ולסנכן אותם בין אמצעי המחשוב שברשותך (מחשוב אישי, משרדי ומובייל).

במידה ואתה ומחפש חברות מומלצות אשר מספקות שירותי אחסון בענן (Cloud Hosting) בהמשך תוכל לראות את רשימת החברות המומלצות על ידינו. ההמלצות שלנו מתבססות על הניסיון האישי שלנו עם החברות ופרמטרים חשובים כמו זמינות שרתים, ביצועים, תמיכה טכנית, עלויות השימוש וביקורות גולשים בקבוצות דיון רלוונטיות.

חברות מומלצות לרכישת שירותי אחסון בענן (Cloud Hosting)

מהן היתרונות בשירותי אחסון בענן (Cloud Hosting)?

אם בעבר רק חברות אינטרנט ענקיות דוגמת אמזון, מיקרוסופט, גוגל ואפל הציעו שירותי אחסון בענן, בשנים האחרונות אנו עדים לפריחה של ממש בתחום זה וכניסה של שחקנים חדשים לתחום.

המהפכה בהספקת שירותי אחסון בענן (Cloud Hosting) קרתה בזכות הגדלת העברת הנתונים באינטרנט והוזלה של עלויות האחסון בנפחים גדולים במיוחד. כתוצאה מכך, התווספו לתחום חברות אחסון רבות אשר מציעות חבילות אחסון בענן ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד.

חברות האחסון מציעות שירותי אחסון בענן (Cloud Hosting) עם מפרטים שונים, אך כולן מציעות את היתרונות הבאים:

  • אבטחת מידע – לפי דעתנו, היתרון החשוב ביותר של שירותי אחסון בענן. אחסון קבצים בענן מבטיח רמת אבטחת מידע ברמה גבוהה (וירטואלית ופיזית כאחד). המחשב האישי, המשרדי או מכשיר המובייל יכול להיפגע בכל רגע נתון כתוצאה מפריצה אונליין, תקלה או פגיעה פיזית של שריפה, הצפה או גניבה – שירותי אחסון בענן מעניקים הגנה מלאה מפני כל הסכנות הללו.
  • נוחות שימוש – שירותי אחסון בענן מאפשרים גישה נוחה לקבצים מכל מקום ומכל מכשיר (מחשב, סמארטפון או טאבלט) באמצעות שם משתמש וסיסמא. ניתן לגשת אל הקבצים, להוריד אותם ולעשות בהם שימוש בכל רגע נתון בצורה מהירה על ידי שימוש במערכות ניהול מתקדמות.
  • עלויות משתלמות – שירותי אחסון בענן (Cloud Hosting) מאפשרים להקטין או להגדיל את שטח האחסון בפועל ולשלם רק עבור מה שנעשה בו שימוש מדי חודש (בדומה לחשבון החשמל אשר משולם בהתאם לצריכה בפועל). שירותי אחסון בענן (Cloud Hosting) מאפשרים לך לחסוך עלויות על חומרה (ציוד גיבוי) ותוכנה אשר קשורה לנושא ולהתרכז בניהול העסק שלך!

לסיכום, שירותי אחסון בענן (Cloud Hosting) מתאימים לארגונים גדולים, מנהלי IT ואף למשתמשים ביתיים אשר מעוניינים לגבות את החומר האישי שלהם בצורה נכונה. אם אתה מחפש שירותי אחסון בענן, אנו ממליצים לך בחום לבדוק את החברות הנ"ל אשר מקפידות על ביצועים, זמינות ומחירים נוחים.