שירותי גיבוי בענן (Cloud Backup)

בשנים האחרונות שירותי מחשוב ענן (Cloud Computing) הפכו פופולאריים ביותר בקרב לקוחות פרטיים ולקוחות עסקים רבים. שירותי גיבוי בענן (Cloud Backup) נחשבים לנדרשים מכולם ובעיקר בקרב ארגונים, עסקים קטנים-בינוניים ואנשי IT.

כיום, כל עסק קטן או גדול מתבסס על שימוש במחשבים ותוכנות שונות לניהול ותפעול שוטף של העסק. כתוצאה מכך, גיבוי נתונים הוא חלק חשוב בפעילות התקינה של כל בית עסק או ארגון. פגיעה במסדי נתונים, קבצים או מסמכים חשובים של העסק (בין אם פגיעה פיזית של שריפה, הצפה או גניבה או פגיעה וירטואלית על ידי האקרים כאלו ואחרים), יכולה לעלות ביוקר לכל עסק ובמקרים מסוימים אף למוטט אותו לחלוטין.

שירות גיבוי בענן (Cloud Backup) מאפשרים לכל עסק או ארגון לגבות את כל הפעילות המשרדית באמצעות שרת מרוחק אשר מאפשר שרידות המידע המגובה ואפשרות שיחזור ושימוש בו בכל עת.

אם אתה צובר מידע רב ערך על בסיס קבוע בבית העסק ואתה מחפש אחר שירותי גיבוי בענן (Cloud Backup), ביצענו עבורך רשימה של החברות המובילות בתחום זה. הרשימה מבוססת על ניסיון אישי, מאפייני חבילות הגיבוי, נוחות שימוש בתוכנות הגיבוי, עלויות הגיבוי וביקורות גולשים מרחבי הרשת.

חברות מומלצות לשירותי גיבוי בענן (Cloud Backup)

מהם היתרונות של שירותי גיבוי בענן (Cloud Backup)?

שירותי גיבוי בענן מעניקים למשתמשים בהם מספר רב של יתרונות מהותיים על פני כל חלופה אחרת (קל וחומר, אם העסק בכלל לא מנהל גיבוי קבוע), בין היתרונות הבולטים:

  • גיבוי מרחוק – כפי שציינו כבר קודם לכן, כאשר הגיבוי מבוצע בשרת מרוחק הוא אינו תלוי במיקום שלך, מאובטח ומוגן 24 שעות ביממה. במקרה של אסון פיזי (רעידת אדמה, גניבה, שריפה או סתם כשל ב – HD במחשב) או אסון וירטואלי (פריצה וכדומה) – המידע "המגובה" במשרד יאבד לנצח.
  • גיבוי אוטומטי – גיבוי בענן מבוצע אוטומטית בשעות קבועות (בדרך כלל, בשעות הלילה כאשר אין פעילות של עובדים בבית העסק) ולא נוצר מצב בו "שוכחים", דוחים או שאין זמן לגבות את קבצי בית העסק או הארגון. הגיבוי בענן הוא רציף ונשמר לתקופה ארוכה כך שבמידת הצורך תוכל לשחזר את הקובץ האבוד או הפגום.
  • גישה מכל מקום בעולם – שירותי גיבוי בענן מאפשרים התממשקות וסינכרון מלא של הקבצים על גבי השרת עם המחשב האישי או הסמארטפון שלך. בצורה זו ניתן לגשת לכל קובץ ללא תלות במיקומך בעולם.

לסיכום, שירותי גיבוי בענן (Cloud Backup) מציעים פתרון גיבוי מלא, רציף ומאובטח של כל המידע הרגיש שלך. זה לא משנה אם אתה חברה של אדם אחד או ארגון אשר מעסיק 1000 עובדים, שירותי גיבוי בענן (Cloud Backup) הן לא עוד אופציה שניתן לחשוב עליה, אלא חובה בדיוק כמו ליווי של רואה חשבון לעסק או ליווי של עורך דין בהליך משפטי. אנו ממליצים לך לנסות את שירותי החברות הנ"ל, אנו בטוחים שהן יוכלו לספק לך ביצועים, שירותים ותמיכה ברמה הגבוהה ביותר.