מאגרי תמונות ישראליים לשימוש מסחרי

מאגרי תמונות ישראליים ובינלאומיים מאפשרים לבעלי אתרים, משווקים ומפרסמים באינטרנט לחפש, לאתר ולרכוש תמונות אשר מעשירות את התוכן הקיים שלהם.

שימוש במאגרי תמונות ישראליים מאפשר לך למצוא תמונות הקשורות לקהל היעד המקומי, ההווי והתרבות הישראלית.

מאגרי תמונות ישראליים לשימוש מסחרי

מאגרי תמונות ישראליים לשימוש מסחרי

לצערנו היום ניתן לספור את כמות המאגרים הישראליים עד יד אחת. הסיבה המרכזית היא שהשוק בישראל הוא מצומצם מאוד ועל מנת לבלוט מאגרי התמונות נדרשים לייצר בידול משמעותי מול המאגרים הבינלאומיים המובילים (DepositPhotos, iStockphoto, Shutterstock ואתרים מובילים אחרים).

נכון להיום, בין מאגרי התמונות שקיימים בישראל ניתן למצוא את האתרים הבאים:

  • פיקיוויקי – אתר פיקיוויקי מגדיר את עצמו כמאגר התמונות הגדול, המגוון והעשיר ביותר בישראל. כמות התמונות, הצילומים והאיורים שמופיעים בפיקיוויקי מונה כ- 40,000 פריטים שונים אשר מסמלים את ההווי, ההיסטוריה והתרבות הישראלית. ניתן למצוא באתר אינספור תמונות של חיילים, ילדים או מקומות כאשר השיתוף שלהם נעשה בתמורה למתן קרדיט לצלם.
  • Goisrael – אתר Goisrael שייך למשרד התיירות הישראלי ומאפשר לכל אחד להוריד ולהשתמש במבחר הולך וגדל של תמונות וצילומים בלעדיים, ייחודיים ואותנטיים של אנשים, מקומות חשובים ונוף ארץ ישראל. כל התמונות ב – Goisrael מופצים בחינם בכפוף לתנאי השימוש אשר דורשים קרדיט וקישור לאתר משרד התיירות.
  • תאמונה – תאמונה מבדל את עצמו משאר מאגרי התמונות בכך שהוא כולל בתוכו מבחר הולך וגדל של תמונות יהודיות. חיפוש בתוך המאגר יחשוף בפניך אלפי תמונות חגים (תמונות של פורים, פסח, חנוכה וכדומה), תמונות של מתפללים, תמונות של רבנים גדולים בתורה ועוד. כל התמונות שמוצגות באתר תאמונה, הן בתשלום סימלי של 10-60 ש"ח לתמונה.
  • Picjew – אתר Picjew דומה במהותו לאתר תמונה ומאפשר לכל אחד לרכוש ולהוריד תמונות יהודיות, דתיות וחרדיות במחיר אחיד של 39 ש"ח לתמונה בודדת או במסגרת מנוי חודשי אשר מוגבל ל – 25 תמונות בעלות של 200 ש"ח לחודש.

לסיכום, מאגרי תמונות ישראליים מאפשרים לך להעביר את ההווי, התרבות והקשר הישראלי לקוראים באתר, בבלוג או בחנות הוירטואלית שלך.