אחסון וורדפרס (WordPress Hosting) – איזו חברה הכי טובה לאחסון אתרי וורדפרס?

וורדפרס (WordPress) הינה מערכת לניהול תוכן אתרי אינטרנט (CMS) המבוססת על קוד פתוח ב – PHP ומאפשרת הקמה, ניהול ותחזוקה של אתר אינטרנט בצורה מהירה, קלה ופשוטה על ידי בעל האתר. כיום, נתח השוק של מערכת וורדפרס (WordPress) מתקרב ל – 25% מכלל האתרים בעולם והיא נחשבת למערכת הפופולרית ביותר בעולם.

מערכת וורדפרס (WordPress) מאפשרת למפתח ומעצב האתר להשתמש בתבניות עיצוב ברמה גבוהה ותוספים שימושיים ההופכים כל אתר שנבנה באמצעות וורדפרס לאתר מתקדם, נח לשימוש ומעוצב ביותר.

במידה ואתה מחפש חברת אחסון לאתר, חנות וירטואלית או בלוג וורדפרס חדש, ריכזנו עבורך רשימה של חברות מובילות, אמינות וזולות לאחסון אתרי וורדפרס. אלו הן החברות המומלצות לאחסון אתרי וורדפרס (WordPress Hosting) על פי המחקר שלנו:

מה נדרש במסגרת חבילת אחסון וורדפרס (WordPress Hosting)?

חשוב לציין שעל פי דרישות המינימום לאחסון אתרי וורדפרס מרבית חברות האחסון בעולם מציעות חבילות אחסון אשר יכולות לעמוד בדרישות המינימליות של מפתחי WordPress. עם זאת, עבור מי שמעוניין בחבילת אחסון אשר מותאמת בצורה אופטימאלית למערכת וורדפרס, אלו הפרמטרים החשובים שיש לקחת בחשבון:

  • מערכת הפעלה – וורדפרס מבוססת על שפת PHP ומסד נתונים מסוג MySQL ולכן האפקטיביות הגבוהה ביותר של אתרי וורדפרס מושגת באחסון על גבי שרתי לינוקס (Linux) הנחשבים יציבים, מהירים ומאובטחים יותר משרתי ווינדוס (Windows).
  • הגבלת זיכרון PHP memory_limit – חברות אחסון אתרים אשר מתאימות את הגבלות השרת למערכת וורדפרס, צריכות לעמוד בהגבלת זיכרון של לפחות 16MB. מרבית חברות האחסון אשר מתמחות באחסון וורדפרס מציעות הגבלה גבוה יותר של 32MB או 64MB – הגבלה זו מבטיחה כי המערכת תרוץ בצורה חלקה על גבי שרת האחסון.
  • קונפיגורציית Apache – במידה ובוחרים בחבילות אחסון שיתופיות (Shared WordPress Hosting), חושב לבחור בחברות אחסון אתרים אשר מאפשרות שימוש ברכיב האבטחה suPHP. כמו כן, קונפיגורציית Apache מאפשרת לך ליהנות מרכיב ה – mod_rewrite אשר רלוונטי ליצירת כתובות URL מותאמות אישית לגולשים ולמנועי החיפוש.
  • התקנה בקליק אחד – התקנה בקליק אחד ובתוך מספר שניות חוסכת עבורך את הצורך להעלות קבצים באמצעות תוכנת FTP ודקות ארוכות של המתנה או הגדרות ראשוניות של וורדפרס (WordPress). חברות אחסון אשר מתמחות באחסון אתרי וורדפרס (WordPress Hosting) מציעות התקנה מהירה בקליק אחד דרך פאנל הניהול של חברת האחסון (cPanel, Direct Admin וכדומה).

לסיכום, במידה והחלטת לפתח אתר על בסיס מערכת וורדפרס (WordPress), אתה בהחלט לא לבד והנתונים מראים שכ- 25% מופעלים על בסיס מערכת זו.

אנו ממליצים לבחור חברת אחסון אשר מתאימה את שרתיה לוורדפרס ויכולה לספק לך ביצועים גבוהים, התקנה בקליק ותמיכה טכנית מקיפה במערכת הניהול של WordPress. כל אחת מהחברות הנ"ל עומדות בקריטריונים אלה ואנו ממליצים לך לאחסן אצלם את האתר החדש שלך.