אחסון PHP – איזו חברה הכי טובה בשבילך ?

אתרי אינטרנט רבים מבוססים כיום על מערכות ניהול תוכן מתקדמות המאפשרות הקמה מהירה של האתר וניהול נוח וקל שלו. מערכות ניהול אתרים דוגמת וורדפרס (WORDPRESS), ג'ומלה (JOOMLA) או דרופל (DRUPAL) הפכו נפוצות ביותר בעשור האחרון וכיום מרבית האתרים נבנים על גבי אחת ממערכות אלו ופחות באמצעות כתיבת קוד אתר מהיסוד. כל המערכות הללו וגם מרבית האתרים שמפותחים בצורה עצמאית מבוססים על שפת PHP ועל כן אתם חייבים למצוא חברת אחסון המספקת שירות אחסון אתרים PHP אשר יתאים לאתר שלכם.

חסכנו עבורכם עבודה רבה ובזבוז זמן יקר וערכנו השוואת חבילות אחסון אתרים מבוססות PHP בין מגוון רחב של חברות אחסון אתרים מהעולם. השווינו נפחי שטח אחסון והקצאת נפח תעבורה, זמינות של השרת, מהירות תגובה, סקירת חוות דעת מפורומים וקבוצות דיון מקצועיות ויצרנו רשימת מומלצים.

החברות המומלצות על ידנו לאחסון אתרים PHP הן:

כיצד שפת PHP כבשה את העולם?

PHP שוחררה לאוויר עולם התכנות בשנת 1995 וצברה במהירות פופולאריות בקרב המפתחים השונים כאשר המהפך המשמעותי החל כעבור כחמש שנים עם שחרור גרסה 5.X המשודרגת, המהירה והיעילה ביותר. מאותה העת שפת PHP הפכה לנפוצה בעולם ומרבית המתכנתים עברו לעבוד עימה.

שפת PHP מאפשרת בניה מהירה יותר של אתרי אינטרנט ופיתוח של מערכות ניהול תוכן מתקדמות (וורדפרס, ג'ומלה ואחרות) שמאפשרות הקמת אתר אינטרנט תדמיתי, חנות וירטואלית או עמודי נחיתה בצורה מהירה, קלה ופשוטה – ללא ידע נרחב בפיתוח או תכנות ב – PHP.

מדוע לבסס אתר על PHP?

היתרון המשמעותי של PHP הוא בכך שמדובר בשפת תכנות שעובדת מול מסד הנתונים של האתר ( בדרך כלל, מסדי נתונים מסוג MySQL או SQL) וכתוצאה מכך מאפשרת לבעל האתר להתקדם מאתר סטטי לאתר דינמי המאפשר עדכון מידע ואינטראקציה מול הגולשים בצורה מהירה, קלה ושוטפת יותר. יתרונות נוספים של שפת PHP הם:

  • השפה היא חינמית ומאפשרת התקנה בחינם וללא עלויות מיותרות.
  • השפה עובדת מול מסד נתונים (MySQL או SQL) ומאפשרת אינטראקציה יעילה מול הגולשים.
  • השפה עובדת בחלוקה בין צד לקוח וצד שרת ולכן קבצי האתר מאובטחים טוב יותר.
  • מרבית המפתחים עובדים כיום על גבי השפה הזו ולכן מרבית התוספים, הסקריפטים והאפליקציות הן בשפה זו – כך שהשילוב שלהם באתר שלך הוא נח ומהיר יחסית.

לסיכום, אם אתם בעלי אתר PHP, עומדים לבנות אתר על גבי שפת PHP או מעוניינים לעשות שימוש בסקריפטים אשר מבוססים על PHP, רצוי לרכוש חבילת אחסון אתרים מספקים אשר מציעים אחסון על גבי שרתי לינוקס (LINUX). כל החברות הנ"ל, מומלצות על ידינו ונמצאו כמתאימות ביותר עבור אתרי שמבוססים על שפת PHP.